Powiadomienia SMS lub skany Twojej przychodzącej korespondencji.

Jedną z najważniejszych usług wirtualnego biura jest odbieranie i powiadamianie klienta o przychodzącej korespondencji.  W zależności od Twoich potrzeb możemy zrobić to poprzez SMS lub skan.

 

 

 

 

 

Decydując się na usługi wirtualnego biura eBiurowiec, udostępnimy Ci swój Wrocławski adres korespondencyjny oraz profesjonalnie zajmiemy się Twoją pocztą przychodzącą.

W ofercie mamy do zaproponowania 3 pakiety (START, PODSTAWOWY ORAZ ROZSZERZONY) oraz 2 formy płatności (PÓŁROCZNA I ROCZNA) w zależności od pakietu, który wybierzesz możemy powiadomić Cię o nowej korespondencji wysyłając zdjęcie koperty poprzez SMS na Twój numer telefonu lub wysyłając skan każdej strony listu na wybrany przez Ciebie adres mailowy.

Rejestracja siedziby firmy w domu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Masa dokumentów, awiza, kolejki na poczcie zdecydowanie są jedynie stratą czasu, wypróbuj wirtualne biuro i pozwól nam przejąć Twoją korespondencje.

Zajmujemy się odbiorem poczty, paczek, przesyłek, powiadamianiem Cię za każdym razem oraz/lub przesyłaniem scanów dokumentów oraz listów, które są zaadresowane do Ciebie. Jest to świetna alternatywa, która pozwoli Ci otrzymywać korespondencję bez martwienia się i zawracania głowy pocztą firmową.

Cała korespondencja jest przechowywana w naszym biurze w skrytkach do czasu, aż sam ją odbierzesz. Paczki oraz przesyłki, również będą czekać na Ciebie w Twoim wirtualnym biurze!

Asystentka eBiurowca jest do Twojej dyspozycji, gdy tylko znajdziesz czas obsłuży Cię przy odbieraniu korespondencji. Możesz to zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Nieważne czy mieszkasz we Wrocławiu, w zupełnie innej części Polski czy za granicą – w każdym przypadku możesz skorzystać z oferty eBiurowca!

 

Zapoznaj się z całą ofertą oraz cennikiem i wybierz pakiet, który spełni Twoje oczekiwania!

 

Wybierz najlepszy pakiet dla swojej firmy.

 

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami.

Tel.: +48 575 985 540

E-mail: biuro@e-wirtualnebiuro.com

KONTAKT >>>