Wirtualny adres, jako sposób na optymalizację kosztów w firmie

Warunki pandemiczne pomogły po raz kolejny uświadomić wielu firmom, że posiadanie biura stacjonarnego w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą niezbędną dla prowadzenia własnej działalności. Potrzebujesz adresu siedziby dla swojego przedsiębiorstwa, ale niekoniecznie chcesz przepłacać za wynajem pomieszczenia? Optymalizuj koszty w firmie, korzystając z usług biura wirtualnego!

wirtualne biuro Wrocław

 

Czym jest wirtualne biuro?

Outsourcing, czyli delegowanie pewnych zadań firmy do wyspecjalizowanych podmiotów zewnętrznych, cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: dzięki outsourcingowi możemy uzyskać więcej, płacąc mniej. Usługi, oferowane przez tego typu przedsiębiorstwa są tańsze, niż zatrudnienie specjalisty, a jakość uzyskiwanego produktu lub usługi często jest o wiele wyższa. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku e-biur.

Usługa “wirtualne biuro” polega na udostępnieniu przez firmę klientowi adresu, pod którym może zarejestrować on własną działalność. Z racji tego, że udostępniane miejsce nie jest wykorzystywane przez klienta jako biuro rzeczywiste, ten sam adres zwykle jest “wynajmowany” przez kilka firm naraz.

Ile można zaoszczędzić, decydując się na wirtualne biuro? Bardzo, bardzo dużo! Na przykład, biuro wirtualne we Wrocławiu wynajmiesz w cenie już od 80 zł na miesiąc! Nie, na pewno nie pominęliśmy kilku zer. Tylko wyobraź sobie, ile możesz zaoszczędzić w ciągu roku!

Co oferują e-biura?

Wirtualne biuro we Wrocławiu Psie Pole oferuje swoim klientom nie tylko adres do rejestracji działalności. Czeka na nich też sporo innych korzyści:

  • Gwarancja odebranej i uporządkowanej poczty.Nie musisz się martwić o korespondencję, e-biuro zadba o Twoją pocztę przychodzącą oraz poinformuje Cię o nowych listach.
  • Skanowanie oraz dokumentowanie korespondencji na bieżąco. Odebrać list w biurze możesz w każdym momencie, ale jeśli nie masz teraz na to czasu – żaden problem, wyślemy skan na Twój e-mail.
  • Przechowywanie korespondencji.
  • Możliwość najmu sal konferencyjnych na godziny. Chcesz spotkać się z pracownikami lub z klientem we własnym biurze? Nie ma problemu! Biuro wirtualne we Wrocławiu oferuje trzy sale konferencyjne, a do tego flipchart, projektor, szybkie wi-fi, wodę oraz pyszną kawę.

Wirtualne biura: kiedy warto?

Wirtualny adres to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla:

  • Nowych firm, start-upów, które dopiero zaczynają swoją działalność, a nie chcą lub nie mogą zarejestrować firmę we własnym mieszkaniu. Dlaczego nie warto rejestrować siedziby firmy w domu, przeczytasz tutaj.
  • Osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą;
  • Firm, świadczących usługi drogą elektroniczną, na przykład firm szkoleniowych, rekrutacyjnych, prowadzących swoją działalność online.
  • Sklepów internetowych;
  • Osób oraz firm, pracujących zdalnie;
  • Firm, które otwierają oddział w nowym mieście.

Najem biura wirtualnego to skuteczny i w pełni legalny sposób na optymalizację kosztów we własnej firmie. Jeśli działalność, którą prowadzi Twoja firma, jest zgodna z prawem, urząd nie może odmówić Ci w zarejestrowaniu tej działalności pod wirtualnym adresem.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Tel.: +48 575 985 540

E-mail: biuro@e-wirtualnebiuro.com

KONTAKT >>>